Anastasia & Adam

(Lübeck, Germany)
Liebe Mihail und Natalia! 
Vielen Dank für Ihre wunderschöne Fotos! Vielen Dank für Ihre Zusammenarbeit! Wir sind sehr froh, dass Sie bei uns auf der Hochzeit waren. Vielen Dank für Ihre Stimmung und Tipps. Sie sind ein sehr gutes und professionelles Team. Wir werden Sie weiter Empfehlen! Press-Leistungsverhältnis stimmt!

Юля та Віталій
​(Україна (Львів) - Бельгія)

Хочемо вам подякувати за вашу роботу! Фотографії бездоганні, дуже ніжні, природні і найголовніше ви змогли чудово зафіксувати найважливіші моменти нашого весілля! Ви майстер своєї справи!

Катя та Саша

(Київ)

Майстер в світі фотографій - @danylyshyn.photography ! Мало того, що @danylyshyn.photography приємна та зовсім безпафосна особистість - так ще й робить свою справу так, що аж дух захоплює! Він спіймає ті кадри, де ви справжні! Повірте, він буде робити Ваш день ще більш чаруючим і ні в якому випадку - не «напрягатиме» Вас ( це на випадок, якщо ви про це переживаєте, ха-ха). 

Діана та Саша 

(Вінниця)

Дуже дякуємо вам за привітання та за фото))) Ми в захваті! 

Вікторія та Діма

(Київ)

Дуже вам вдячні , дуже задоволені фотографіями )) Чоловік в захваті, я вам перед весіллям казала фотографуватись не любить , а тут дивиться і задоволений кадрами неймовірної краси )

Галя та Тарас

(Львів)

Ми не помилились з вибором. Ми в захваті від фото! Дуже раді, що саме ти, Наталя, створила нам спогади на все життя. Ти дуже примна і позитивна людина і безумовно професіонал свої справи! Фото прекрасні, яскраві і справжні! Рекомендумо всім! 

Іра та Славік

(Львів)

Велике спасибі за фото! Вони шедеври! Наснаги вам у вашій роботі!

Віка  та Денис 

(Київ)

Фото просто неперевершені! Спасибі величезне!!! Ми задоволені більше ніж))))
Супер супер суперрррррр
Один мінус- не можемо обрати фото для альбому, адже вони ну ВСІ круті!!!!)))

 

Юля та Коля
(Київ)

Дуже раді, що довірили свою весільну фотозйомку саме вам ))) Фотографії получились дуже красиві, отримали багато компліментів від друзів та знайомих!! Окрема подяка Наталі, яка нас фотографувала, за те, що зуміла створити невимушену та веселу атмосферу ;)

Вікторія та Максим

(Київ)
Отримали фото :) все відкривається ;)  фото класннііі, нам дуже подобається!!дякуємо Вам велике!!
Ви найкращий фотограф у нашому житті ;)))

Люба та Віталій

​(Бориспіль)

Міша насамперед хочу сказати, дякую за чудову, фотосесію! Ви справді хороший фотограф і професіонал свого діла! Нам було приємно з Вами працювати а головне легко. Дякуємо за терпіння. Всім рекомендую Мішу з ним швидкість і якість гарантовано. Спробуйте і переконаєтесь самі )))

Таня та Володя

(Львів)

Дякую,Міша! :) Нам надзвичайно приємно)))) Ти хороша людина, бо бажання радувати - це внутрішнє, його як нема, то нема (земляк, як-не-як, ми такі-щирі люди) ну і + професіонал своєї справи!!! ;)

Маша та Саша

​(Чернівці)

Наташа! Ми дуже вдячні за прекрасні фото) Нам було дуже комфортно з Вами працювати) Бажаємо і надалі творчо радувати людей! І раджу вас своїм друзям та знайомим!!! Адже якість чудова і ціна доступна)))

Інна та Олексій

​(Київ)

Щиро хочемо подякувати Вам за дуже круті фотографії з нашого весілля!!! 
Щоразу перехоплює подих, коли переглядаємо їх!
Михайло, ви не просто чудовий фотограф, ви професіонал своєї справи! 
Ви відтворили всі найприємніші та найщасливіші моменти з нашого весілля) 
З вами дуже легко працювати! 
Дякуємо Вам за те, що Ви назавжди змогли зберегти, та так круто відтворити, один з найщасливіших днів нашого життя!!! 
Молодята, якщо ви хоче бути так само як і ми, дуже задоволеними як процесом, так і результатом, то вибирайте Михайла, не пожалкуєте))

Віка та Саша

​(Біла Церква)

Дуже дякуємо за фото! Вони неймовірні! Ми в захваті!!! Працювати було дуже комфортно та легко. Відчувається, що з тобою працює професіонал - Михайло завжди радив як краще стати, куди подивитися:) Наші весільні фото дійсно передали всю атмосферу свята та наш настрій на весіллі. Я дуже вередливий замовник, тому для мене пошук хорошого фотографа було дійсно дуже важким завданням. Дуже рада, що Михайло всі нюанси передбачив і врахував. Дуже дякуємо Михайлу за роботу, а майбутнім молодятам та всім хто в пошуках фотографа на своє свято - дуже радимо Мішу!!!

Маша та Рома
​(Буськ)

Міша, привіт! Хочу подякувати за шикарні перші фото! Неймовірні кольори та емоції! Дякую, шо змушував мене посміхатися "з зубами" )))